Näytä kirjoitukset
Sivuja: [1]
1  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: Energiahoitoa haluavia : 29.12.2011 16:37:42
otan mielelläni vastaan kiitos
 laugh
2  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: Energiahoitoa haluavia : 27.12.2011 15:10:59
Ikomielin otetaan vastaan siis keskiviikkona klo 19:00
Tartteeko minun itseni olla jonkinlaisessa määrätyssä tilassa sillä hetkellä, vai toimiiko se tuosta vaan. Pitääkö minun ehkä ajatella juuri sitä vaivaa, johon haluan parannusta?
3  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: Energiahoitoa haluavia : 08.12.2011 17:06:50
Tulisi tarpeeseen minullekkin Cheesy
4  Muita keskusteluaiheita / Muita kokemuksia / Vs: Tehdäänkö ilmastonmuokkausta Suomessa?? : 03.11.2011 14:51:45
kannattaa käydä sivustolla nibirun paluu. Siellä spekuloidaan paljonkin tällä aiheella.
5  Muita keskusteluaiheita / Muita kokemuksia / Vs: Seksin ostaminen : 03.11.2011 14:45:11
Kuinkahan paljon jäisi myös raiskauksia tekemättä, jos miehillä olisi laillinen mahdollisuus käyttää maksullisia naisia aina tarvitessaan? Luulisin, että aika monta.
6  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / AURAT : 05.10.2011 15:26:22
Minkälainen ihminen pystyy näkemään auran? Itse en siihen kykene, mutta haluaisin kovasti tietää jotain omasta aurastani. kenen puoleen olisi viisasta kääntyä täällä Porissa, jotta saisin rehellistä tietoa aurastani? police
7  Muita keskusteluaiheita / Unet / Vs: Uneni, jos joku voisi tulkita /: : 29.09.2011 12:07:46
Kuoleman näkeminen, tai kokeminen unessa merkitsee jonkun aikakauden päättymistä sinun elämässäsi ja samalla uuden aikakauden alkamista. Koskaan se ei merkitse omaa kuolemistasi. Sininen väri merkitsee pelkästään myönteistä asiaa.
Jos hieman ennustaa unestasi sinä tulet saavuttamaan jotakin omasta mielestäsi ihanaa tässä elämässäsi. Et välttämättä aivan lähiaikoina mutta ehkä jo muutaman kuukauden kuluttua. Smiley
Sivuja: [1]