Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 ... 20 21 [22]
316  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: Mistä tiedätte että joku henki on lähellä? : 28.02.2011 18:46:44
En tiedä onko tää oikea topic kysyä, mutta itse en ole koskaan tuntenut mitään vastaavaa kuin te. Joskus pienenä taisin aistia enkelin läsnäolon ja suvussani on esiintynyt kyky jopa nähdä enkeli. Kesällä olen kuitenkin menossa vanhaan kirkon rakennukseen jossa on huhuttu olevan henkiä ja on nähty tavaroiden liikkuvan itsekseen ym. Tahtoisin koittaa ottaa niihin henkiin yhteyttä, onko vinkkejä miten se onnistuisi? pitääkö minun olla yksin huoneessa vai voiko siellä olla muita jotka eivät välttämättä edes usko näiden henkien läsnäoloon? tahdon tosi kovasti saada yhteyden, joten olen kiitollinen kaikista vinkeistä.
317  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: massakaukoparannus : 28.02.2011 18:35:18
Voimia Tommille ja koko teidän lähipiirille. Onneksi hoito on jo tänä iltana. Kertokaahan sitten kuinka se vaikutti erityisesti Tommiin. <3 <3
318  Muita keskusteluaiheita / Henkimaailman ilmiöitä / Vs: massakaukoparannus : 27.02.2011 12:04:47
Ehdottomasti mukana! Odotan mielenkiinnolla vaikutusta. Kiitos jo näin etukäteen!  Smiley
319  Muita keskusteluaiheita / Unet / Vs: Kerroppas unesi tänne. : 27.02.2011 11:15:11
Viime yönä näin unta, että väritin naamani stabiloilla ja jouduin sen takia piilottelemaan naamaani perheeltäni. Tarkoitukseni oli pestä se pois tai peittää meikkivoiteella ennenkuin he huomaisivat.

Heräsin viime yönä monta kertaa, kuin myös edellä mainitun jälkeen.

Seuraavassa unessani olin taas omassa koulussani, josta olen ollut poissa koko lukuvuoden sairaalahoidon vuoksi. Siellä oli muuttunut tosi monta asiaa, eikä edes paras kaverini kiinnittänyt minuun huomiota. Yksi kaveri sanoi  kyllä jotain, mutta muut käyttäytyivät kuin olisin ilmaa. Koko ajan tuntui, etten yhtään tiedä missä mennään ja olin ihan kadoksissa. Iltapäivällä kaikki lähtivät koulun järjestämällä bussikyydillä lähikauppaan ja olin taas ihan hermostunut kun se toiminta ei ollut itselle yhtään tuttua. Tiedän, että tämä uni on seurausta siitä kun edellispäivänä pohdin ja stressasin omaan kouluun palaamista.
Sivuja: 1 ... 20 21 [22]