Nyt kun näistä karmallisista jutuista keskustellaan. On pakko heittää todellinen PÄHKINÄ PURTAVAKSI.
Minulla on ollut 3 karmallista suhdetta, joissa toistuu samat kuviot ja sattumat.
Minulla on 3 MAHDOLLISUUKSIEN KOLMIOTA kartallani ja kaikki ovat
oinas 9 huone,
jousimies 5. huone ja
vaaka 3.huone
oinas 9.huone
jousimies 5.huone ja
vaaka 3.huone
oinas 9.huone
jousimies 5.huone ja
vaaka 3.huonelisäksi yksi aspekteja
12.huoneeli suhteet kaikki jousimiehiin.
Syntymäpäivät ovat olleet
kahdella 7.12 ja yhdellä 9.12
Hassuin yhteensattuma, että 7.12 syntyneet ovat molemmat lapsena liki imeväisenä joutuneet sairaalaan juoneensa PETROLIA.
Kummatkaan eivät ole alkoholisteja, mutta kun joillain naisilla on alkoholistimangneetti ja joillain joku muu, niin naurettiin tyttökaverin kanssa, että kai minulla sitten on PETROLBOYS mangneetti..

Mutta olisi todella mielenkiintoista tietää mikä tässä on oppikoulu..

Kuun noususolmu on skorpionissa, missä 9.12 syntyneellä on
. muiden tarkkaa syntymäaikaa ei heidän äitinsä muistaneet.., joten en tiedä solmujen sijoitustanykyään kysyn baarissa mieheltä, joka kiinnostaa, että sun täytyy olla jousimies ja juonut lapsena petrolia



ja kamalaa
Aika oli pysähtynyt.
suosittelen lämpimästi
Puhdistautuminen oli hieman rankkaa pari päivää ja oli hieman epätodellinen olo.. Unet olivat vahvoja. mutta omalla kohdallani se avasi elämässä laajemman puhdistusoperaation, jota en kyllä ole katunut. Olenkin sen jälkeen reikittänyt itseäni joka päivä. jos kuluu jonkin aikaa, että en sitä tee. Kehoni ja mieleni huutaa sitä ja energia kyllä tuntuu taas vahvemmalta. Olen muutamalle ystävälle tehnyt sitä ja ovat kaikki sanoneet kokevansa jos ei muuta niin valtavan rentoutumisen ja jotkut heistä ovat jopa nukahtaneet kesken hoidon.
Kyllä se on sillä tavalla että itsetunto on se kysymys kaikissa ihmissuhteissa.. omaa naiseuttansa rakastava nainen on jokaisen miehen mielestä puoleensa vetävä.. Ruikuttavasta naisenpuolesta tulee mieleen vain äiti ja kuka sitä nyt äitinsä kanssa haluaisi rakastella.. :(sillä pariutumisvietistähän on kyse.. tosin on sitten nämä karmalliset ihmissuhteet ja sielukumppanuudet, jotka ovat arvokkaita jua ihan toinen juttu.. 
